İçeriğe geç

Koltuk Altı Beyazlatma Nasıl Yapılır?

  Koltuk altı beyazlatma için karbonat kullanılabilir. Karbonatı su veya limon suyuyla karıştırıp kararmış koltuk altınıza sürerek beyazlatma işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli koltuk altı beyazlatma kremleri kullanabilir veya cerrahi yöntemlere başvurabilirsiniz.

  Koltuk altları genellikle sıcak zamanlarda çok fazla terleme sonuçlarında veya normalden fazla havasızlığa maruz kalındığı durumlarda kararabilmektedir. Bunların dışında çok fazla sprey, deodorant vb. kullanımı da aynı şekilde koltuk altlarının kararmasına neden olan şeylerden biridir.

  Kadınların çocuk taşıdıkları dönem içerisinde vücutta birçok hormonel farklılıklar meydana gelmektedir. Bu kadar çok hormonel değişikliklerin sonucunda ise etkiler koltuk altı kararması olarak görülebiliyor. Bu nedenle özellikle bayanlar tarafından koltuk altı beyazlatma nasıl yapılır konusu en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır.

  Koltuk altı beyazlatma için öncellikle sebepleri ortadan kaldırarak başlayabilirsiniz. Yani ilk önce koltuk altınızın kararmasına neden olan şeyleri bilip tespit edip onları ortadan kaldırmalı sonradan beyaz ve muhteşem koltuk altlarına sahip olmalısınız.

  Koltuk altınızın kararmasını önlemek istiyor ve kararmalara artık dur deyip önüne geçmek istiyorsanız o zaman çoğunlukla başvurulan iki yöntemden dilediğinizi tercih ederek koltuk alı kararmalarınızın önüne geçebilirsiniz.

  Koltuk altı kararmalarını önlemek için ilk olarak lazer ikinci olarak bitkisel yöntem kullanılır. Bitkiselden maksat evde koltuk altı beyazlatma için yapabileceğiniz pratik yöntemler demektir. Örneğin tuz ile limonu birbirleriyle karıştırarak elde edilen karışımı koltuk altına sürüp kararmaların önüne geçmek gibi.

  Tuz ve limon karışımı çoğu insan tarafından en tercih edilen yöntemlerden biridir çünkü sadece koltuk altı beyazlatmak ile kalmaz ayrıca kıllarında daha yavaş büyümesine sebep olur. Böylelikle daha rahat bir vücut ile daha rahat bir yaşam kalitesine sahip olmuş olursunuz.

  Kıllardan rahatsız olan insanların bir taşla iki kuş vurarak yaptığı bu tuz ile limon karışımını koltuk altına sürme eylemini mutlaka denemeli ve sonuçların nasıl güzel ortaya çıktığını kendi gözlerinle görmelisin.