Polis Olmak Caiz Mi?

Polis Olmak Caiz Mi Videolu Anlatım

Polis olmak caiz mi? Türkiye Devletine polis olmak caizdir. Ama bu devletin tağut olduğunu değiştirmez. Polis olan kimse devletin tağut olduğunu inkar etmeyecek. Niyeti rejimi değil bu vatanı ve insanları korumak olacak. Polis olmak günah mı? Türkiye’de polis olmak günah değildir. Kişi insanları ve vatanını muhafaza etmek için polis olabilir.

Kadınların polis olması günah mı? Kadınların polis olması caiz değildir. Çünkü polis kıyafetleri tesettüre uymamaktadır. Eğer sadece kadınların arasında görev yapılıyorsa bu durumda caiz olur. Aksi halde erkek arsında kadın polis kıyafeti ile görev yapmak caiz değildir.

Dini sorular ve cevapları takipçilerine merhaba! Bize gelen soruları sitemizde her geçen gün kaynaklarıyla cevap vermeye çalışıyoruz. Bu hususta araştırmalarımız sürekli artıyor. Çeşitli yerlere başvuruyoruz ve farklı farklı hocalar ile istişare yapıyoruz. Sonucunda Müslümanların merak ettikleri sorulara en doğru bir şekilde kaynaklarıyla cevap vermeye çalışıyoruz.

Hedefimiz dini bilgiler öğrenmek isteyenler için kaynak bir site olmak. Bu sebeple sitemizi hız yönünden profesyonel bir şekilde geliştirdik. Özellikle AMP projesi sayesinde Google’dan sitemizin bağlantısına tıkladığınızda anında açılmaktadır.

Bununla beraber sitemizin arayüzünü de sade bir şekilde hazırladık. Gereksiz olan her şeyi ortadan kaldırdık ve tamamen yazıya odaklanma şeklinde inşa ettik. Bu sebeple dikkat dağılmadan her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz. Sitemizde gezintinin rahat olması için içerik menüsü hazırladık. Sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayınca açılmaktadır.

Bu menümüz başta ana sayfa olmak üzere tüm yazdığım makaleleri içermekte en altta da sosyal medya adreslerim yer almaktadır. Dini soru sor bağlantısına tıklayıp dini sorularınızı nasıl sorabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dini bilgiler bölümünü açılır menü olarak hazırladık. Yanındaki aşağıya bakan oka tıklayıp tüm kategorilere ve yazılarına ulaşabilirsiniz. O zaman gelelim cevabımıza.

Yorum Yapın veya Dini Soru Sorun

‏‏‏‏‏‏‏‏Aşağıdaki bölümden yorum yapabilir veya merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

© 2021 Muhammed Furkan Akdoğan - WordPress Teması tarafından Hayırlı Olsun